Reklama

TLiA w Łomży z ministerialnym grantem. Wiemy, ile pieniędzy trafi do naszego miasta

15/03/2022 12:49

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznało Teatrowi Lalki i Aktora w Łomży grant na realizację zadania pn. „35 Międzynarodowy Festiwal Teatralny WALIZKA”.

Grantem pracownicy Teatru pochwalili się w mediach społecznościowych. Środki w kwocie 100 tys. zł zostaną przeznaczone na 35. MFT Walizka, który odbędzie się w dniach 9-12 czerwca 2022 roku w Teatrze Lalki i Aktora w Łomży.

"Nadchodzącą edycję będziemy realizować w całości na żywo, co da nam okazję do spotkania twórców z różnych części świata z widzami. Tegoroczny festiwal będzie szczególny, mija bowiem 35 lat od pierwszych kameralnych spotkań "Teatru w Walizce", który w tym czasie wielokrotnie poddawany był transformacji programowej, reagował na nowe trendy we współczesnym teatrze, przemiany społeczne, historię zmieniającego się świata i urzeczywistniał marzenia artystów." - czytamy. 

Reklama

zdj. Google Maps

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości