Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Łomży informuje, że w dniu 1 stycznia 2011 roku około godz. 16:00 nastąpiła awaria w Ciepłowni Miejskiej, polegająca na rozszczelnieniu układu rurociągów zasilających miejski system ciepłowniczy w źródle ciepła. Spowodowało to konieczność wygaszenia kotłów i zatrzymanie pracy Ciepłowni Miejskiej.
Na miejscu awarii pracują ekipy remontowo – eksploatacyjne MPEC. Z sytuacją na miejscu zapoznał się Prezydent Łomży.
Przywrócenie funkcjonowania systemu ciepłowniczego w mieście przewiduje się na godziny popołudniowe 2 stycznia.
Zachowajmy ostrożność podczas dogrzewania mieszkań piecykami gazowymi i elektrycznymi!