Dzięki determinacji Zarządu Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 mecz reprezentacji U-18 Polski i Holandii zostanie rozegrany na stadionie przy ul. Zjazd w Łomży.
Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej na posiedzeniu w 27 stycznia br. podjął decyzję dotyczącą miejsca rozgrywania meczów reprezentacji młodzieżowych. Mecz U-18 Polska - Holandia zostanie rozegrany w Łomży już 29 marca 2011 r. na łomżyńskim stadionie.