Reklama

To już pewne! Mecz Polska - Holandia odbędzie się w Łomży

29/01/2011 18:38

Dzięki determinacji Zarządu Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 mecz reprezentacji U-18 Polski i Holandii  zostanie rozegrany na stadionie przy ul. Zjazd w Łomży.

Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej na posiedzeniu w 27 stycznia br. podjął decyzję dotyczącą miejsca rozgrywania meczów reprezentacji młodzieżowych. Mecz U-18 Polska - Holandia zostanie rozegrany w Łomży już 29 marca 2011 r. na łomżyńskim stadionie.
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości