Reklama

Tomasz Chludziński odchodzi z ŁKS Łomża

11/06/2025 17:36

Po kilku miesiącach współpracy Tomasz Chludziński przestaje pełnić funkcję drugiego trenera w sztabie szkoleniowym Łomżyńskiego Klubu Sportowego. Decyzja oznacza zakończenie kolejnego etapu jego pracy z biało-czerwonymi.

Chludziński dołączył do ŁKS-u Łomża w lutym 2024 roku. Dla wychowanka łomżyńskiego klubu był to powrót do korzeni, jednak już w zupełnie nowej roli. Po zakończeniu kariery zawodniczej skupił się na rozwoju trenerskim, zdobywając doświadczenie m.in. w Włókniarzu Białystok oraz Widzewie Łódź.

Powrót do Łomży nastąpił w ubiegłym roku, kiedy objął stanowisko asystenta trenera Marcina Płuski. W marcu 2025 roku jego rola w klubie została poszerzona. Objął funkcję drugiego trenera, aktywnie wspierając pierwszy zespół w rozgrywkach ligowych.

Reklama

Powodzenia.

fot. ŁKS Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości