Reklama

Toyota po kolizji spadła z nasypu [FOTO]

10/06/2019 09:34

Toyota wjechała w krzaki i zatrzymała się dopiero na drzewie. To efekt zderzenia do którego doszło pomiędzy Łomżą a Starymi Kupiskami.

Wygląda na to, że młoda kobieta kierująca srebrną toyotą zatrzymała się, po czym w tył jej auta wjechała druga toyota, spychając tę pierwszą w dół. Srebrny mini van ostatecznie zatrzymał się dopiero na drzewie.

Do zdarzenia doszło dzisiaj rano przed samymi Kupiskami. Prawdopodobnie nikt nie odniósł większych obrażeń.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości