Reklama

Rowerzystka zderzyła się z Toyotą

09/04/2026 13:26

Dzisiaj kilka minut po godz. 12.00 doszło do groźnego zdarzenia drogowego z udziałem rowerzystki i samochodu osobowego. W jego efekcie poszkodowana kobieta została przewieziona do łomżyńskiego szpitala.

Do incydentu doszło w pobliżu skrzyżowania ulic Przykoszarowej i Alei Legionów. Samochód osobowy marki Toyota zderzył się tam z rowerzystką. Najprawdopodobniej kierujący autem, wyjeżdżając z parkingu znajdującego się przy budynku handlowym, nie zauważył kobiety, która poruszała się drogą dla rowerów od ul. Przykoszarowej w kierunku Al. Legionów. W konsekwencji rowerzystka uderzyła w bok osobówki. 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że w wyniku zdarzenia rowerzystka doznała obrażeń i została przetransportowana do szpitala na badania. Na chwilę obecną nie są znane szczegóły dotyczące jej stanu zdrowia.

Reklama

Na miejscu wypadku pracują funkcjonariusze policji w celu ustalenia jego szczegółowego przebiegu.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 09/04/2026 13:59
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości