Osobowa toyota, która brała udział w dzisiejszej kolizji na Al. Legionów, zatrzymała się dopiero na rosnącym przy drodze drzewie. Zdarzenie miało miejsce na wysokości skrzyżowania z ul. Dworną.
Do zdarzenia doszło około godz. 9:30. Brały w nim udział dwa pojazdy: toyota corolla i volkswagen golf.
Po zderzeniu dwóch samochodów osobowych, toyota uderzyła w słupek, a następnie w rosnące przy drodze drzewo. Jedna osoba została przewieziona do szpitala, ale policja podaje, że ostatecznie zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.
Na miejscu zjawiły się wszystkie służby ratunkowe. Powiadomiono też zarząd dróg miejskich z uwagi na uszkodzony słupek