Niemowlę i kilkuletnia dziewczynka zginęły w zderzeniu samochodu osobowego z ciężarówką, do którego doszło tuż za Ostrołęką w miejscowości Kordowo. Na miejscu wykonywane są czynności pod nadzorem prokuratora.
Do wypadku doszło dzisiaj rano na DK61 w miejscowości Kordowo, leżącej tuż za Ostrołęką (gmina Olszewo-Borki).
Najprawdopodobniej kierująca oplem chciała ominąć samochody, które zatrzymały się, aby skręcić na skrzyżowaniu. Wyjechała na lewy pas i zderzyła się z ciągnikiem siodłowym z naczepą, który jechał z przeciwnego kierunku.
Kierująca osobówką 36-letnia kobieta trafiła do szpitala. Dzieci zginęły na miejscu. To niemowlę i kilkuletnia dziewczynka.
Według informacji mazowieckiej policji, wykonywane są czynności pod nadzorem prokuratora. Zorganizowano objazdy.
fot. Moja Ostrołęka