Dziś o godz. 19.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego ul. Stary Rynek 14 na wniosek grupy radnych rozpoczną się obrady XLII nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej Łomży.
O zwołanie nadzwyczajnej sesji wnieśli 19 lipca radni Prawa i Sprawiedliwości wraz z radnym Dariuszem Domasiewiczem.
Proponowany porządek obrad: