Wciąż trwa głosowanie na najpiękniejszą dziewczynę, która otrzyma tytuł Miss ŁKS-u i portalu MyLomza.pl. W konkursie, zorganizowanym we współpracy z Samorządem Studenckim Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości, udział bierze osiem odważnych studentek tej uczelni. Głosowanie trwać będzie jeszcze do poniedziałku.
Przypominamy, że wciąż możecie głosować w sondzie opublikowanej na naszym portalu na swoją kandydatkę. Głosy oddajemy codziennie aż do poniedziałku 25 maja. Tego dnia, dokładnie w południe, zakończymy głosowanie i poznamy naszą Miss! Również w poniedziałek, o godzinie 17.00 w Galerii Veneda, odbędzie się finał wyborów Miss 2015 PWSIiP i Galerii Veneda, a uczestniczyć w nich będą te same dziewczyny. Wyboru dokona Jury złożone z przedstawicieli m.in. Venedy, PWSIiP, ŁKS-u i naszego portalu, a także sponsorów.
Nasza zabawa cieszy się wśród Was dużą popularnością. Do dnia dzisiejszego oddaliście już ponad 11 tys. głosów i wyłoniliście trzy faworytki. W kolejności alfabetycznej (żeby nic nie sugerować) są to: Joanna Jurkowska, Joanna Pazurkiewicz i Marlena Plona. Różnice w liczbie uzyskanych przez nie głosów są minimalne i wszystko wskazuje na to, że rywalizacja trwać będzie do ostatniej minuty!
Pozostałe dziewczyny, które uzyskały nieco mniejszą ilość głosów, nie mają jednak powodów do zmartwienia. Wiadomo przecież, że w takiej formie prowadzenia konkursu wcale nie musi wygrać najpiękniejsza, a często jest to ta osoba, która ma największe grono znajomych. Dlatego wyniki poniedziałkowej gali w Galerii Veneda, podczas której Jury wybierze Miss PWSIiP i Galerii Veneda, wcale nie muszą pokrywać się z naszymi. Każda z dziewczyn ma więc wciąż szansę na główny tytuł tego konkursu, a także na tytuł Miss Foto i Miss Publiczności!
Zapraszamy do głosowania, a także do odwiedzenia Galerii Veneda w poniedziałek, gdzie zobaczycie na żywo swoje faworytki.
Paulina Chętnik, studentka pierwszego roku Filologii angielskiej
{gallery}miss2015/chetnik::::2{/gallery} Jestem zwyczajną dziewczyną, która ma w życiu wyznaczone cele do których dąży i marzenia, które chce spełniać. Jestem pozytywnie nastawiona do ludzi i świata, pragnę zobaczyć każdy zakątek świata. Nie Boje się wyzwań. Uwielbiam się śmiać, bo przecież śmiech to najlepsze lekarstwo na zmartwienia . Do każdej sytuacji nawet tej złej staram się podejść optymistycznie.
Aneta Danowska, studentka pierwszego roku zarządzania
{gallery}miss2015/danowska::::2{/gallery} Jestem osobą z głową pełną ciekawych pomysłów, charyzmatyczną, zawsze uśmiechniętą i odrobinę szaloną. Znajomi mówią o mnie, że jestem odpowiedzialna, despotyczna, a jednocześnie bardzo często stawiam dobro i interes innych ponad swój. Uwielbiam filmy science-fiction i fantasy, co nie wyklucza czynnego uprawiania sportu. Bardzo lubię biegać na długich dystansach, niegdyś również zajmowałam się strzelectwem sportowym.
Joanna Jurkowska, studentka pierwszego roku administracji
{gallery}miss2015/jurkowska::::2{/gallery} Jestem wysoką, szczupłą blondynką z brązowymi oczami. Jestem człowiekiem radosnym i życzliwym, zawsze chętnie służę pomocą innym. Nie spóźniam się, szanuje czas innych ludzi. Wytrwale dążę do celu. Jestem uparta, zarazem cierpliwa, szczera i tolerancyjna. Lubię słuchać muzyki, m.in. polski hip- hop, a także pop i rock. Uprawiam sport. Lubię podróżować, zwiedziłam Stany Zjednoczone, Niemcy i Chorwację. Od niedawna zaczęłam interesować się wyścigami samochodowymi. Moje motto życiowe: „ W życiu nie czekaj na sztorm, naucz się tańczyć w deszczu”
Anna Kacperska, studentka pierwszego roku administracji
{gallery}miss2015/kacperska::::2{/gallery} Jestem osobą miłą i sympatyczną, ceniącą sobie szczerość w innych. Interesuję się sportem oraz zwierzętami. W wolnym czasie gram w siatkówkę oraz tenis ziemny. Uwielbiam spotykać się z przyjaciółmi i spędzać z nimi czas. Moje motto to: Jeśli chcesz iść szybko, idź sam. Jeśli chcesz dojść daleko, idźcie razem.
Martyna Masłowska, studentka trzeciego roku wychowania fizycznego
{gallery}miss2015/maslowska::::2{/gallery}
Interesuję się sportem, najbardziej lubię pływać i tańczyć. Jestem energiczna, wesoła i zawsze uśmiechnięta. Nie grzeszę skromnością. Jestem przebojowa. Lubię podróżować i spędzać czas z najbliższymi.
Sylwia Nerkowska, studentka pierwszego roku pracy socjalnej.
{gallery}miss2015/nerkowska::::2{/gallery} Jestem osobą towarzyską, otwartą na nowe znajomości. Pozytywnie nastawiona do życia i wszystkiego co mnie otacza. Chętnie pomagam innym. Szczerość to jedna z cech, które posiadam i jest rzeczą którą cenię ją u innych.
Joanna Pazurkiewicz, studentka pierwszego roku kosmetologii
{gallery}miss2015/pazurkiewicz::::2{/gallery} Uwielbiam śpiewać, szkicować, pisać wiersze, bawić się. Jestem odważna, uśmiech nie znika z mojej twarzy, staram się w 100% wykorzystać dzień, by nigdy niczego nie żałować.
Marlena Plona, studentka drugiego roku administracji
{gallery}miss2015/plona::::2{/gallery} Jestem zwyczajną dziewczyną, która ma w życiu wyznaczone cele do których dąży i marzenia, które chce spełnić. Staram się podchodzić do życia z uśmiechem na twarzy i nigdy nie żałować podjętych decyzji. Jestem szczęśliwa z tego co mam i cieszę się z tego co los przynosi mi każdego dnia. W wolnych chwilach poświęcam się swojej pasji, czyli muzyce.
{loadposition sonda101}