Reklama

Trzy osoby ranne w zderzeniu mercedesa i skody [FOTO]

12/02/2026 11:32

W wypadku ucierpieli mieszkańcy powiatu łomżyńskiego, którzy zostali zabrani do szpitala. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają ostrołęccy policjanci.

Dziś kwadrans przed godziną 8:00 dyżurny ostrołęckiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące zderzenia dwóch pojazdów osobowych na trasie Wejdo - Łyse. Na miejsce natychmiast skierowano służby ratunkowe oraz policjantów z miejscowego posterunku i funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego.

- Przybyli na miejsce policjanci, zastali dwa rozbite pojazdy oraz trzy osoby poszkodowane. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący mercedesem 24-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, jadąc w kierunku Łysych, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z jadącą z naprzeciwka skodą. Skodą kierowała 48-letnia mieszkanka powiatu łomżyńskiego, która podróżowała z 49-letnim pasażerem. W wyniku zdarzenia wszyscy uczestnicy wypadku doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierowcy byli trzeźwi- informuje Komenda Miejska Policji w Ostrołęce. 

Reklama

Na miejscu funkcjonariusze wykonali szereg czynności procesowych mających na celu dokładne wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

Policja apeluję do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności. Warunki drogowe o tej porze roku bywają trudne, a nadmierna prędkość i chwila nieuwagi mogą prowadzić do poważnych konsekwencji. Zdejmijmy nogę z gazu, zachowajmy bezpieczną odległość i dostosujmy prędkość do warunków panujących na drodze. Lepiej dojechać do celu kilka minut później, ale bezpiecznie. Bezpieczeństwo na drodze zależy od odpowiedzialności i rozwagi każdego z nas.

Źródło: KMP Ostrołęka
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości