Reklama

Trzy osoby w szpitalu po czołówce na rogatkach miasta [FOTO]

13/07/2019 11:58

Trzy osoby trafiły do szpitala w Łomży po wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 63 na granicy Łomży i Starej Łomży przy Szosie.

Do zdarzenia doszło około godziny 11.00

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca renault nie zachował odległości od pojazdu poprzedzającego i podczas hamowania wyjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym z przeciwka peugeotem.

W wyniku czołówki osobówek trzy osoby trafiły do szpitala w Łomży.

Na miejscu pracują policjanci i ustalają szczegóły zdarzenia. Ruchem wahadłowym sterują strażacy.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości