Trzy osoby trafiły do szpitala w Łomży po wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 63 na granicy Łomży i Starej Łomży przy Szosie.
Do zdarzenia doszło około godziny 11.00
Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca renault nie zachował odległości od pojazdu poprzedzającego i podczas hamowania wyjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym z przeciwka peugeotem.
W wyniku czołówki osobówek trzy osoby trafiły do szpitala w Łomży.
Na miejscu pracują policjanci i ustalają szczegóły zdarzenia. Ruchem wahadłowym sterują strażacy.