Reklama

Trzy samochody w jeden dzień. Miasto okradła jedna grupa?

28/02/2014 11:14

Trzy samochody zniknęły w ciągu jednego dnia z łomżyńskich ulic. Policja potwierdza, że doszło do kradzieży i więcej rąbka tajemnicy nie uchyla- sprawa wykrycia sprawców jest naprawdę skomplikowana, bo ci zostawili bardzo mało śladów.

Do wszystkich kradzieży doszło w środę. Z dwóch nieogrodzonych posesji i parkingu przed blokiem zginęły honda accord, toyota avensis i suzuki grand vitara.

- Rzeczywiście takie zdarzenie miało miejsce, wszystkie kradzieże zostały zgłoszone policji- potwierdza Urszula Brulińska z zespołu prasowego łomżyńskiej policji.

Policjanci nie chcą jednak mówić o szczegółach prowadzonego śledztwa. Jak przyznają- sprawy są trudne, bo sprawcy zostawili bardzo mało śladów.

Niewykluczone, że samochody ukradli członkowie jednej grupy, być może spoza Łomży.  Przez cały ubiegły rok w mieście skradziono zaledwie jedenaście aut.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości