Reklama

Trzy samochody zderzyły się na rondzie. Dwie osoby w szpitalu. [FOTO]

03/04/2014 07:30

Trzy auta zderzyły się na rondzie Solidarności, w pobliżu marketu Kaufland. Dwie osoby podróżujące samochodami zostały zabrane do szpitala.

Do wypadku doszło ok. godz. 9.00 na sterowanym sygnalizacją świetlną rondzie Solidarności. Zawinił prawdopodobnie kierowca volkswagena passata, który jadąc ul. Piłsudskiego, usiłował skręcić w ul. Zawadzką. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejeżdżającemu ul. Zawadzką kierowcy opla astra.

- Auta zderzyły się, a wtedy w tył opla astra wjechał opel vectra- opisuje Urszula Brulińska z zespołu komunikacji społecznej łomżyńskiej komendy policji. Kierowca vectry prawdopodobnie nie zdążył zahamować, by uniknąć kolizji.

Reklama

Pasażer passata i kierowca opla vectra zostali zabrani do szpitala. Ruch na rondzie był utrudniony przez kilkadziesiąt minut.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości