Policjanci z Łomży wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego z udziałem 3-letniego dziecka. W wyniku doznanych obrażeń dziecko zostało przewiezione do szpitala w Białymstoku.
Wczoraj tuż po godzinie 10:00, dyżurny łomżyńskiej policji został poinformowany o potraceniu 3-letniego dziecka do którego doszło na ul. Nadnarwiańskiej w Łomży.
- Ze wstępnych ustaleń wynikało, że kierujący passatem jadąc ulicą Nadnarwiańską w trakcie omijania zaparkowanego chwilę wcześniej opla potrącił 3-letniego chłopca, który wysiadł z samochodu i wtargnął na jezdnię z tyłu pojazdu prawdopodobnie chcąc pójść za jego pasażerką. Dziecko z obrażeniami zostało przewiezione do szpitala w Białymstoku - podała rzecznik prasowa mł. asp. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży.