Reklama

"Turniej Służb" o puchar Komendanta Miejskiego Policji w Łomży [FOTO]

16/07/2019 09:24

6 drużyn rywalizowało wczoraj w "Turnieju Służb" o puchar Komendanta Miejskiego Policji w Łomży. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary, statuetki, dyplomy i medale. Najskuteczniejsi okazali się łomżyńscy strażacy, którzy pokonali w finale funkcjonariuszy służby więziennej.

Rozegrany wczoraj na boisku Orlik w Łomży „Turniej Służb” o puchar Komendanta Miejskiego Policji w Łomży był jedną z inicjatyw zorganizowanych w ramach lokalnych obchodów jubileuszu 100-lecia powstania Policji Państwowej – Święta Policji 2019. Do rozgrywek przystąpiło 6 zespołów: policjanci z Komendy Miejskiej w Łomży, strażacy Państwowej Straży Pożarnej w Łomży, druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej gminy Nowogród, funkcjonariusze służby więziennej z Zakładu Karnego w Czerwonym Borze, ratownicy medyczni Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Łomży oraz członkowie Grupy Ratowniczej „Nadzieja” Łomża.

Na boisku nie brakowało sportowych emocji, woli walki i zaciętej rywalizacji. Najbardziej skuteczni okazali się łomżyńscy strażacy, pokonując w finale funkcjonariuszy służby więziennej. Na trzecim pucharowym miejscu stanęli strażacy ochotnicy z gminy Nowogród.

Reklama

Statuetkę króla strzelców odebrał Dawid Andrzejczyk z OSP gminy Nowogród, najlepszym bramkarzem Turnieju został Daniel Olszewski – PSP Łomża, natomiast najlepszym zawodnikiem wybrano Michała Łuckiewicza z ZK Czerwony Bór.

Szczególne podziękowania należą się Panu Jerzemu Łubie – dyrektorowi I Liceum Ogólnokształcącego za udostępnienie boiska, sędziemu Radosławowi Jemielitemu za profesjonalne poprowadzenie rozgrywek, a także ratownikom medycznym z Pogotowia Ratunkowego w Łomży oraz z Grupy Ratowniczej „Nadzieja”, którzy służyli pomocą i czuwali nad sprawnością fizyczną zawodników - przekazuje policja.

Reklama

Źródło: KMP Łomża/mylomza

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości