Podlaski Oddział Wojewódzki NFZ zaprasza na cykl spotkań profilaktycznych poświęconych zdrowiu kobiet. Tydzień Zdrowia Kobiet rozpocznie się 4 marca, a zakończy 11 marca dniem poświęconym profilaktyce chorób mężczyzn. NFZ zaprasza do skorzystania z różnorodnej oferty profilaktycznej w stanowiskach profilaktycznych zlokalizowanych w Białymstoku, Łomży i Siemiatyczach.
5 marca (wtorek) godz.11:00-14:00
Zespół Gabinetów Lekarza Rodzinnego nr 4 w Łomży
ul. Aleja Piłsudskiego 11A, Łomża
Oferta wydarzenia „Profilaktyka 40 PLUS”
Tydzień Zdrowia Kobiet to doskonała okazja, by wykonać przegląd zdrowia, a także zdobyć cenne informacje na temat profilaktyki najczęstszych chorób i problemów zdrowotnych. Dodatkowo od 4 do 8 marca z okazji Dnia Kobiet Narodowy Fundusz Zdrowia uruchomił specjalny dyżur konsultantów Telefonicznej Informacji Pacjenta. Panie mogą zadzwonić pod bezpłatny numer – 800 190 590 – i uzyskać praktyczne informacje na temat wszystkich zalecanych kobietom badań profilaktycznych. Dodatkowo konsultanci podpowiedzą, gdzie takie badania można wykonać.