Reklama

Tydzień Zdrowia Kobiet z Podlaskim Oddziałem NFZ

02/03/2024 07:30

Podlaski Oddział Wojewódzki NFZ zaprasza na cykl spotkań profilaktycznych poświęconych zdrowiu kobiet. Tydzień Zdrowia Kobiet rozpocznie się 4 marca, a zakończy 11 marca dniem poświęconym profilaktyce chorób mężczyzn. NFZ zaprasza do skorzystania z różnorodnej oferty profilaktycznej w stanowiskach profilaktycznych zlokalizowanych w Białymstoku, Łomży i Siemiatyczach.

Kiedy?

5 marca (wtorek) godz.11:00-14:00

Gdzie?

Zespół Gabinetów Lekarza Rodzinnego nr 4 w Łomży

ul. Aleja Piłsudskiego 11A, Łomża
Oferta wydarzenia „Profilaktyka 40 PLUS”

  •  Informacje o pakietach bezpłatnych badań profilaktycznych dla osób po 40 roku życia dla kobiet i mężczyzn w ramach programu Ministerstwa Zdrowia Profilaktyka 40 PLUS,
  •  Zasady korzystania z programu Profilaktyka 40 PLUS,
  •  Wykaz placówek medycznych realizujących badania w województwie podlaskim

Tydzień Zdrowia Kobiet to doskonała okazja, by wykonać przegląd zdrowia, a także zdobyć cenne informacje na temat profilaktyki najczęstszych chorób i problemów zdrowotnych. Dodatkowo od 4 do 8 marca z okazji Dnia Kobiet Narodowy Fundusz Zdrowia uruchomił  specjalny dyżur konsultantów Telefonicznej Informacji Pacjenta. Panie mogą zadzwonić pod bezpłatny numer – 800 190 590 – i uzyskać praktyczne informacje na temat wszystkich zalecanych kobietom badań profilaktycznych. Dodatkowo konsultanci podpowiedzą, gdzie takie badania można wykonać.

Źródło: Narodowy Fundusz Zdrowia Podlaski Oddział Wojewódzki w Białymstoku
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości