Reklama

Tydzień Zdrowia w ZSS. Uczniowie myślą pozytywnie [FOTO]

07/03/2020 10:21

Już w najbliższy poniedziałek w Zespole Szkół Specjalnych w Łomży rozpoczyna się Tydzień Zdrowia. Uczniowie, rodzice i pracownicy szkoły będą uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez dietetyka Natur House, pracownika działu Promocji Zdrowia Stacji Saniarno-Epidemiologicznej w Łomży, a także w warsztatach tanecznych prowadzonych przez panią Magdę - klub tańca towarzyskiego Akat Łomża

Podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się nie tylko jak zdrowo się odżywiać, dbać o higienę osobistą, dbać o otoczenie, ale także jak rozwijać swoje pasje, dać sobie czas na odpoczynek, zabawę i relaks.

Uczniowie pod opieką nauczycieli przygotowali dekoracje, plakaty o tematyce zdrowia, ale też nagrali film przedstawiający nie tylko sposób pojmowania przez nich zdrowia, ale też sposobów jego promocji  na terenie szkoły i w środowisku lokalnym.

Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Łomży uczestniczą w programie "Myślę Pozytywnie" Instytutu Myślenia Pozytywnego, w ramach, którego biorą udział w konkursach, nauczyciele w szkoleniach obejmujących tematykę zdrowia psychicznego.

Reklama

Edyta Darmetko, Joanna Wejs-Pruszko

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości