Reklama

"U Pana Boga w Królowym Moście". Filmowcy czekają na statystów

02/08/2022 09:30

Jacek Bromski nakręci kolejny film z cyklu "U Pana Boga…". W najbliższy weekend prowadzony będzie nabór statystów do "U Pana Boga w Królowym Moście".

Po 13 latach ekipa filmowa ,,U Pana Boga ….” wraca na Podlasie. Jeszcze w sierpniu mają rozpocząć się zdjęcia do kolejnej komedii w reżyserii Jacka Bromskiego. Po raz czwarty na ekranie zobaczymy podlaskie miejscowości (Tykocin, Supraśl, Sokółka, Stara Kamionka).

I dlatego ogłoszony został nabór statystów w każdym wieku. Doświadczenie nie jest wymagane. 

Nabór do filmu “U Pana Boga w Królowym Moście” prowadzony będzie w trzech lokalizacjach (Port Kultury Tykocin, Parafia św. Trójcy w Supraślu oraz Sokólski Ośrodek Kultury) w najbliższy weekend. 

Reklama

I. Tykocin (6.08) godz. 9:00-14:00, miejsce: Port Kultury Tykocin (ul. Złota 2)

II. Supraśl (06.08) godz. 16:00-20:00, miejsce: Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętej Trójcy (ul. Piłsudskiego 7/3)

III. Sokółka (07.08) godz.10:00-15:00 miejsce: Sokólski Ośrodek Kultury (ul. Piłsudskiego 1). 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości