Ponad 11 tysięcy uczniów łomżyńskich szkół i przedszkoli inauguruje nowy rok szkolny 2020/2021, który rozpoczyna się pod znakiem wzmożonego rygoru sanitarnego. Uczniowie i nauczyciele wracają do szkół po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Przypomnijmy, że zawieszenie stacjonarnych zajęć dydaktyczno-wychowawczych w szkołach, przedszkolach i placówkach oświatowych trwało, z pewnymi wyjątkami, od 12 marca br.
Poniżej list Prezydenta Miasta Łomża Mariusza Chrzanowskiego z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego:
