Kolejni uczniowie ZSWiO Nr 7 w Łomży rozpoczynają staże zawodowe u pracodawców. Łącznie weźmie w nich udział 12 uczniów.
Dyrektor Bogumiła Olbryś podpisała kolejne umowy na staże zawodowe uczniów Technikum nr 7 na kierunkach technik weterynarii, technik agrobiznesu i technik żywności. Łącznie w stażach weźmie udział 12 uczniów WETY:
- 4 uczniów w firmie EDPOL Food &Innovation w Łomży,
- 2 uczniów w Zakładzie Piekarniczo - Cukierniczym s.c. Kazimierz, Jarosław i Joanna Śledziewscy w Piątnicy,
- 2 uczniów w Gabinecie Weterynaryjnym "Anima" w Nowogrodzie,
- 2 uczniów w Lecznicy Małych Zwierząt - lek. wet.Wojciech Karpiński w Łomży,
- 2 uczniów w „OAZIE” - Prywatna Lecznica Dużych i Małych Zwierząt w Łomży.
W ramach projektu wyposażone zostaną stanowiska pracy stażystów u pracodawcy, a uczniowie otrzymają stypendia. Staże realizowane są w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - „Młody technik - młodym przedsiębiorcą”.
zdj. nadesłane