Prawie 14 litrów krwi oddali studenci oraz pracownicy Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. W czwartek od godz. 9.00 na parkingu PWSIiP stał mobilny punkt poboru krwi.
Chętnych do podzielenia się jednym z najcenniejszych darów, było tak wielu, że studenci utworzyli kolejkę, a akcja wydłużyła się o godzinę. Ponadto do bazy dawców szpiku kostnego zgłosiło się 12 nowych potencjalnych dawców – większa część społeczności studenckiej już jest zarejestrowana, ponieważ cyklicznie akcję DKMS prowadzą studenci pielęgniarstwa.
To już kolejna udana zbiórka krwi w której wzięli udział studenci i pracownicy PWSIiP w Łomży. Organizatorem akcji było Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku oddział w Łomży.