W sobotę, 6 listopada w Bydgoszczy odbył się międzynarodowy turniej w Taekwondo Olimpijskim "Bydgoszcz Cup 2021". Akademię Sportu Medyk reprezentowało dwóch zawodników.
W kategorii kadeta srebrny medal wywalczył Bartosz Jadacki, natomiast swój udany debiut w kategorii młodzika zaliczył Alan Grądzki który w finale uległ tylko zawodnikowi z Korei ostatecznie zdobywając srebrny medal. Trenerem obu zawodników jest Paweł Remiszewski.