Reklama

Udany występ łomżyńskich taekwondzistów w Bydgoszczy [FOTO]

08/11/2021 11:14

W sobotę, 6 listopada w Bydgoszczy odbył się międzynarodowy turniej w Taekwondo Olimpijskim "Bydgoszcz Cup 2021". Akademię Sportu Medyk reprezentowało dwóch zawodników.

W kategorii kadeta srebrny medal wywalczył Bartosz Jadacki, natomiast swój udany debiut w kategorii młodzika zaliczył Alan Grądzki który w finale uległ tylko zawodnikowi z Korei ostatecznie zdobywając srebrny medal. Trenerem obu zawodników jest Paweł Remiszewski.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości