Reklama

Uderzył w ciągnik po pijaku

08/08/2019 12:23

45-letni kierowca opla, który wczoraj doprowadził do zderzenia swojego pojazdu z ciągnikiem rolniczym, był pijany. Wstępne badanie wykazało obecność w jego organizmie 1,78 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło wczoraj na drodze pomiędzy Wygodą a Modzelami Wypychy. Według wstępnych ustaleń policji, kierujący astrą z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka ciągnikiem. W wyniku zderzenia opel obrócił się w poprzek jezdni.

Okazało się, że kierujący astrą był pijany. Jak przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży wstępne badanie wykazało obecność w jego organizmie 1,78 promila alkoholu. To 45-letni mieszkaniec gminy Zambrów, który po zdarzeniu trafił do łomżyńskiego szpitala. Pobrano od niego jeszcze krew do badań.

24-letni kierowca traktora był trzeźwy.

Zdjęcia z wypadku znajdują się tutaj: Traktor kontra osobówka. Jedna osoba w szpitalu! [FOTO]

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości