45-letni kierowca opla, który wczoraj doprowadził do zderzenia swojego pojazdu z ciągnikiem rolniczym, był pijany. Wstępne badanie wykazało obecność w jego organizmie 1,78 promila alkoholu.
Do zdarzenia doszło wczoraj na drodze pomiędzy Wygodą a Modzelami Wypychy. Według wstępnych ustaleń policji, kierujący astrą z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka ciągnikiem. W wyniku zderzenia opel obrócił się w poprzek jezdni.
Okazało się, że kierujący astrą był pijany. Jak przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży wstępne badanie wykazało obecność w jego organizmie 1,78 promila alkoholu. To 45-letni mieszkaniec gminy Zambrów, który po zdarzeniu trafił do łomżyńskiego szpitala. Pobrano od niego jeszcze krew do badań.
24-letni kierowca traktora był trzeźwy.
Zdjęcia z wypadku znajdują się tutaj: Traktor kontra osobówka. Jedna osoba w szpitalu! [FOTO]