Reklama

Ukradł 70 litrów paliwa. Policja już go zatrzymała

15/01/2011 10:03

27-latek, który ukradł z łomżyńskiej stacji paliw 70 litrów paliwa, został wczoraj zatrzymany przez policję.

Wczoraj 27-letni mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży prawie 70 litrów paliwa- informuje Komenda Woewódzka Policji w Białymstoku.

Mężczyzna pojechał samochodem pod dystrybutor na jedną ze stacji benzynowych w Łomży i zatankował bak do pełna. Następnie szybko wsiadł do pojazdu i odjechał nie płacąc za benzynę. 

Łomżyńscy policjanci zatrzymali sprawcę, który przyznał się do kradzieży paliwa i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości