27-latek, który ukradł z łomżyńskiej stacji paliw 70 litrów paliwa, został wczoraj zatrzymany przez policję.
Wczoraj 27-letni mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży prawie 70 litrów paliwa- informuje Komenda Woewódzka Policji w Białymstoku.
Mężczyzna pojechał samochodem pod dystrybutor na jedną ze stacji benzynowych w Łomży i zatankował bak do pełna. Następnie szybko wsiadł do pojazdu i odjechał nie płacąc za benzynę.
Łomżyńscy policjanci zatrzymali sprawcę, który przyznał się do kradzieży paliwa i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze.