Reklama

UKS 4 Łomża. Bełchatowianki lepsze

10/05/2024 21:31

Koszykarki z Łomży musiały pogodzić się z pierwszą porażkę w turnieju półfinału mistrzostw Polski U-13. 

Nasze przegrały 37:68 z MUKS-em Bełchatów. Przez niemal trzy kwarty prowadziły wyrównaną walkę z rywalkami. Niestety, ostatnia odsłona zakończyła się wyraźną wygraną przeciwniczek.

MUKS Bełchatów - UKS 4 Łomża 68:37 (9:6, 11:12, 22:16, 26:3)
UKS 4 Łomża:
Białomyzy 5, Smaługa 5, Zoń 4, Kowalska 4, Niedźwiedzka, Dardzińska 4, Kuliś 2, Nikonowicz 3, Dąbkowska, Alicka, Trzonkowska 2, Tomasiewicz.

Już w sobotę kolejne spotkanie turnieju. Koszykarki z Łomży zmierzą się z GTK Gdynia. Rywalki w dzisiejszym spotkaniu zostały rozbite przez gospodynie. GTS Gminy Pruszcz Gdański wygrał aż 120:22. Początek jutrzejszego meczu o godz. 10:30.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości