Koszykarki z Łomży zakończyły zmagania w turnieju półfinałowym mistrzostw Polski U-13.
W ostatnim spotkaniu podopieczne Michała Piotrowskiego nie były w stanie przeciwstawić się gospodyniom - GTS-owi Gminy Pruszcz Gdański. Przeciwniczki triumfowały aż 113:25. Rywalki udowodniły, że są znakomitym zespołem, zwyciężając wcześniej: 114:16 z MUKS-em Bełchatów oraz 120:22 z GTK Gdynia. Oprócz nich do turnieju finałowego awansowały bełchatowianki.
UKS 4 Łomża - GTS Gminy Pruszcz Gdaski 25:113 (7:40, 7:31, 5:30, 6:12)
UKS 4 Łomża: Białomyzy 2, Smaługa 3, Zoń 4, Kowalska, Dardzińska 2, Kuliś 7, Nikonowicz, Dąbkowska 2, Sobierańska, Alicka, Korzeniecka, Trzonkowska 1.