Reklama

UKS 4 Łomża. Gospodynie pokazały siłę

12/05/2024 16:51

Koszykarki z Łomży zakończyły zmagania w turnieju półfinałowym mistrzostw Polski U-13.

W ostatnim spotkaniu podopieczne Michała Piotrowskiego nie były w stanie przeciwstawić się gospodyniom - GTS-owi Gminy Pruszcz Gdański. Przeciwniczki triumfowały aż 113:25. Rywalki udowodniły, że są znakomitym zespołem, zwyciężając wcześniej: 114:16 z MUKS-em Bełchatów oraz 120:22 z GTK Gdynia. Oprócz nich do turnieju finałowego awansowały bełchatowianki.


UKS 4 Łomża - GTS Gminy Pruszcz Gdaski 25:113 (7:40, 7:31, 5:30, 6:12)
UKS 4 Łomża:
Białomyzy 2, Smaługa 3, Zoń 4, Kowalska, Dardzińska 2, Kuliś 7, Nikonowicz, Dąbkowska 2, Sobierańska, Alicka, Korzeniecka, Trzonkowska 1.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości