Reklama

UKS 4 Łomża. Jesteście i tak najlepsze!

Koszykarki UKS-u 4 Łomża zakończyły udział w XIX Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Dziewcząt o puchar burmistrza Nidzicy dla rocznika 2013. 

Zespół Marcina Piotrowskiego walczył ze starszymi i silniejszymi rywalkami. Radził sobie świetnie. Nasze zdobyły cenne doświadczenia i udowodniły duże umiejętności.
W Nidzicy wygrywały mecz za meczem. Dopiero w finale znalazły lepsze od siebie. Ekipa Warsaw Basketball Warszawa wygrał z naszymi 41:26.

NAGRODY INDYWIDUALNE
Wyróżnienie trenera: 

Patrycja Laszkowska 
Najlepsza zawodniczka w drużynie:
Zuzanna Grabowska
Najlepsza piątka turnieju:
Danuta Zapert 
Najlepsza obrończyni drużyny: 
Zofia Fraszczyk 

Reklama

Zespół UKS-u 4 Łomża grał w składzie: UKS 4: Alicja Wybraniak, Klara Wybraniak, Maria Nowak, Maja Bronowicz, Zofia Fraszczyk, Aniela Nowacka, Danuta Zapert, Anna Trzonkowska, Zofia Mieczkowska, Zofia Pupik, Zuzanna Żyznowska, Julia Zalewska, Aleksandra Wysocka, Zuzanna Grabowska, Patrycja Laszkowska. 
 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości