Koszykarki UKS-u 4 Łomża zakończyły udział w XIX Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Dziewcząt o puchar burmistrza Nidzicy dla rocznika 2013.
Zespół Marcina Piotrowskiego walczył ze starszymi i silniejszymi rywalkami. Radził sobie świetnie. Nasze zdobyły cenne doświadczenia i udowodniły duże umiejętności.
W Nidzicy wygrywały mecz za meczem. Dopiero w finale znalazły lepsze od siebie. Ekipa Warsaw Basketball Warszawa wygrał z naszymi 41:26.
NAGRODY INDYWIDUALNE
Wyróżnienie trenera:
Patrycja Laszkowska
Najlepsza zawodniczka w drużynie:
Zuzanna Grabowska
Najlepsza piątka turnieju:
Danuta Zapert
Najlepsza obrończyni drużyny:
Zofia Fraszczyk
Zespół UKS-u 4 Łomża grał w składzie: UKS 4: Alicja Wybraniak, Klara Wybraniak, Maria Nowak, Maja Bronowicz, Zofia Fraszczyk, Aniela Nowacka, Danuta Zapert, Anna Trzonkowska, Zofia Mieczkowska, Zofia Pupik, Zuzanna Żyznowska, Julia Zalewska, Aleksandra Wysocka, Zuzanna Grabowska, Patrycja Laszkowska.