Reklama

UKS 4 Łomża. Mistrzynie!

Wielki sukces zawodniczek UKS-u 4 Łomża. Podopieczne Michała Piotrowskiego okazały się najlepsze podczas ogólnopolskiego turnieju koszykówki "Mazurska Wiosna" w Ełku.

Nasze zanotowały komplet zwycięstw. W dzisiejszym finale spotkały się z Warsawa Basketball Warszawa. Łożanki triumfowału 41:30 i odebrały złote medale oraz okazały puchar. Ale nie tylko. MVP spotkania została wybrana Oliwia Tomasiewicz. Również gro nagród powędrowało do naszych. 

NAGRODY INDYWIDUALNE
Najlepsza zawodniczka w drużynie
:
Laura Nikonowicz 
Najlepsza piątka turnieju:
Maja Białomyzy:
Najlepsza strzelczyni turnieju:
Amelia Zoń 
MVP turnieju:
Wiktoria Dąbkowska

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości