Drugi mecz i drugie zwycięstwo UKS-u 4 Łomża podczas XIX Ogólnopolskiego Turnieju Koszykówki Dziewcząt o puchar burmistrza Nidzicy.
Podopieczne Marcina Piotrowskiego i Aleksandry Olszewskiej zaczęły rywalizację w zmaganiach od wygranej 30:9 z zespołem z Olsztyna. W pierwszym dzisiejszym starciu ograły aż 46:10 AS Mrągowo!
Trzeba pamiętać, iż turniej dedykowany dla rocznika 2013, natomiast w naszej drużynie tylko jedna zawodniczka jest z tego rocznika. Pozostałe to o rok młodsze koszykarki.
UKS 4 Łomża - AS Mrągowo 46:10
UKS 4: Alicja Wybraniak, Klara Wybraniak, Maria Nowak, Maja Bronowicz, Zofia Fraszczyk, Aniela Nowacka, Danuta Zapert, Anna Trzonkowska, Zofia Mieczkowska, Zofia Pupik, Zuzanna Żyznowska, Julia Zalewska, Aleksandra Wysocka, Zuzanna Grabowska, Patrycja Laszkowska.