Reklama

UKS 4 Łomża. Są młodsze, ale dużo lepsze! [FOTO]

Drugi mecz i drugie zwycięstwo UKS-u 4 Łomża podczas XIX Ogólnopolskiego Turnieju Koszykówki Dziewcząt o puchar burmistrza Nidzicy.

Podopieczne Marcina Piotrowskiego i Aleksandry Olszewskiej zaczęły rywalizację w zmaganiach od wygranej 30:9 z zespołem z Olsztyna. W pierwszym dzisiejszym starciu ograły aż 46:10 AS Mrągowo!

Trzeba pamiętać, iż turniej dedykowany dla rocznika 2013, natomiast w naszej drużynie tylko jedna zawodniczka jest z tego rocznika. Pozostałe to o rok młodsze koszykarki.


UKS 4 Łomża - AS Mrągowo 46:10
UKS 4:
Alicja Wybraniak, Klara Wybraniak, Maria Nowak, Maja Bronowicz, Zofia Fraszczyk, Aniela Nowacka, Danuta Zapert, Anna Trzonkowska, Zofia Mieczkowska, Zofia Pupik, Zuzanna Żyznowska, Julia Zalewska, Aleksandra Wysocka, Zuzanna Grabowska, Patrycja Laszkowska. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości