Piękny, znakomity weekend zawodniczek UKS-u 4 Łomża.
Zespół Michała Piotrowskiego wygrał czwarty mecz podczas ogólnopolskiego turnieju koszykówki "Mazurska Wiosna" w Ełku. Łomżanki rozpoczęły rywalizację od zwycięstwa 48:21 z MKS-em Batory 18 Białystok. W drugim dzisiejszym starciu łomżanki nie miały problemów z gospodyniami. Zwyciężyły aż 79:15 z Nenufarem 5 Ełk. No i trzeci mecz. Łomżanki rozbiły aż 52:12 z UKS-em Jedynka Niedzica.
A w zakończonym niedawno boju? Ponownie wygrały, tym razem z AS-em Mrągowo. MVP meczu została Maja Białomyzy.
Poza pierwszą kwartą, która była dosyć wyrównana, cały mecz mieliśmy pod kontrolą i stopniowo zwiększaliśmy przewagę. Teraz czeka nas szybka regeneracja i jutro mecz o złoty medal z zespołem z Warszawy - mówi Michał Piotrowski, szkoleniowiec łomżanek.
Reklama
To kolejne zwycięstwo łomżanek w ten weekend. Młodsze koszykarki UKS-u 4 w niedzielę zagrają o złoto podczas XIX Ogólnopolskiego Turnieju Koszykówki Dziewcząt o puchar burmistrza Nidzicy. Rywalem będzie Warsaw Basketball. Drużyna Piotrowskiego również powalczy z ekipą ze stolicy, tylko ze swoimi rówieśniczkami.
UKS 4 Łomża - AS Mrągowo 56:15
UKS 4 Łomża: Maja Białomyzy 15, Sandra Smaługa 6, Amelia Zoń 8, Kamila Kowalska 2, Alicja Dardzińska 2, Laura Nikonowicz 5, Wiktoria Dąbkowska 5, Aleksandra Sobierańska 4, Klaudia Korzeniecka 2, Oliwia Tomaszewicz 6, Hanna Mucha 1, Zuzanna Niewińska, Milena Kuliś, Wiktoria Alicka.