Pierwszy dzień zmagań w Półfinale Młodzieżowych Mistrzostw Polski w kategorii U-13 dziewcząt pod patronatem Prezydenta Miasta Łomża Mariusza Chrzanowskiego zakończył się zwycięstwem UKS 4 Łomża! Podopieczne Pana Marcina Piotrowskiego i Pana Daniela Chojnowskiego w pierwszym meczu zmierzyły się z drużyną Wisła CanPack Kraków.
Spotkanie zakończyło się wynikiem 50:47. "To był mecz pełen niespodziewanych zwrotów akcji. Jestem dumny, że doszliśmy tak daleko. Już sam ten fakt napawa nas ogromnym optymizmem dlatego, że na tym etapie mierzymy się z najlepszymi drużynami z całej Polski. Kiedy wygrywamy, jak miało to miejsce wczoraj, jeszcze bardziej utwierdzamy się w przekonaniu, że prezentujemy koszykówkę na bardzo wysokim poziomie"-Komentuje trener Marcin Piotrowski. "Spotkanie trzymało w napięciu do samego końca. Stawka jest bardzo wysoka.
Przypomnijmy, że gramy o awans do wielkiego finału Mistrzostw Polski. Przed nami jeszcze dwa ważne mecze z najmocniejszymi zespołami w kraju"dodaje trener Daniel Chojnowski.
Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża dziękuje wszystkim za słowa wsparcia i prosi o doping!
UKS 4 Łomża sponsoruje:
tekst i foto nadesłane