Reklama

UKS 4 Łomża wygrywa z Krakowem!

29/05/2021 13:09

Pierwszy dzień zmagań w Półfinale Młodzieżowych Mistrzostw Polski w kategorii U-13 dziewcząt pod patronatem Prezydenta Miasta Łomża Mariusza Chrzanowskiego zakończył się zwycięstwem UKS 4 Łomża! Podopieczne Pana Marcina Piotrowskiego i Pana Daniela Chojnowskiego w pierwszym meczu zmierzyły się z drużyną Wisła CanPack Kraków.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 50:47. "To był mecz pełen niespodziewanych zwrotów akcji. Jestem dumny, że doszliśmy tak daleko. Już sam ten fakt napawa nas ogromnym optymizmem dlatego, że na tym etapie mierzymy się z najlepszymi drużynami z całej Polski. Kiedy wygrywamy, jak miało to miejsce wczoraj, jeszcze bardziej utwierdzamy się w przekonaniu, że prezentujemy koszykówkę na bardzo wysokim poziomie"-Komentuje trener Marcin Piotrowski. "Spotkanie trzymało w napięciu do samego końca. Stawka jest bardzo wysoka.

Przypomnijmy, że gramy o awans do wielkiego finału Mistrzostw Polski. Przed nami jeszcze dwa ważne mecze z najmocniejszymi zespołami w kraju"dodaje trener Daniel Chojnowski. 

Reklama

 Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża dziękuje wszystkim za słowa wsparcia i prosi o doping!

 UKS 4 Łomża sponsoruje:

  • Urząd Miasta Łomży
  • Mariusz Chrzanowski - Prezydent Miasta Łomży
  • Hurtownia Omega
  • PEPEES
  • MJ Maciej Jankowski
  • Cukiernia Rafaello
  • Podziękowania również Dyrektorowi Arturowi Ciborowskiemu za udostępnienie sali gimnastycznej ZSTiO nr 4 w Łomży.

tekst i foto nadesłane

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości