Reklama

Ul. Polowa: Kraksa przed przejściem dla pieszych. Trzy osoby w szpitalu [FOTO]

09/08/2019 14:19

Trzy zostały przewiezione do szpitala po zdarzeniu, które miało miejsce w rejonie ronda zlokalizowanego na ul. Polowej. Doszło tam do najechania na tył pojazdu przed przejściem dla pieszych.

Kraksa wydarzyła się przed godz. 14:00. Brały w niej udział dwa auta: audi i fiat panda.

Jak przekazuje st. asp. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży doszło tam do najechania na tył pojazdu, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych.

Trzy osoby podróżujące pojazdami zostały przewiezione do szpitala na badania. Na miejscu pracują policjanci. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości