Reklama

Ul. Sikorskiego: Na przejściu dla pieszych mogło dojść do tragedii [VIDEO]

25/07/2019 08:43

Niebezpieczna sytuacja, która na szczęście nie zakończyła się zderzeniem golfa z prowadzącymi rowery dziećmi, została zarejestrowana na ul. Sikorskiego w Łomży. Jeśli widoczna na nagraniu data jest prawidłowa, oznacza to, że tego samego dnia i dokładnie na tym samym przejściu doszło później do potrącenia innego rowerzysty.

Nagranie opublikowane zostało na znanym w sieci kanale STOP CHAM. Widzimy tam niebezpieczną sytuację, która miała miejsce na przejściu dla pieszych zlokalizowanym na ul. Sikorskiego, w obrębie skrzyżowania z ulicą Szeroką. Osoba nagrywająca zdarzenie zatrzymała się na prawym pasie, umożliwiając tym samym przeprowadzenie rowerów przez trzy osoby: jedną dorosłą i dwójkę dzieci, czyli najprawdopodobniej rodzinę.

Wystarczyłoby, żeby dzieci weszły na przejście nieco szybciej i mogłoby dojść do tragedii. Osoba kierująca golfem, który poruszał się lewym pasem, nie zachowała należytej ostrożności i nie wyhamowała przed "zebrą", podczas gdy rodzina była już na przejściu.

Reklama

Co ciekawe, na nagraniu widoczna jest data 18.07.2019. Dokładnie tego samego dnia i na tym samym przejściu dla pieszych doszło do potrącenia rowerzysty, który został później przewieziony do szpitala. Pisaliśmy o tym w ubiegłym tygodniu: Rowerzysta w szpitalu po potrąceniu na ul. Sikorskiego [FOTO]

W załączonym materiale zarejestrowana sytuacja pojawia się w 4:20 minucie.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości