36 par wzięło udział w studniówce Zespołu Szkół Akademickich w Łomży, która odbyła się w minioną sobotę w budynku Wyższej Szkoły Agrobiznesu.
Uczniowie trzech klas maturalnych dziękowali wczoraj swoim wychowawcom za trudy ostatnich lat. III A (Akademickie Liceum Ogólnokształcące) dziękowała Annie Szulc-Wójcickiej, III B (Akademickie Liceum Ogólnokształcące) - Anecie Grodzickiej, a klasa IV (Akademicka Szkoła Ponadpodstawowa) - Aleksandrze Dzbeńskiej.
Reszta wspaniałej nocy upłynęła na zabawie i wspomnieniach. Traz uczniowie klas maturalnych odliczają dni do egzaminu dojrzałości. Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji FOTO i VIDEO.