Ok. godz. 14:00 na ulicy Łomżyńskiej w Konarzycach doszło do zderzenia skody z toyotą. Jak udało nam się dowiedzieć, kobieta podróżująca toyotą yaris została zabrana do szpitala. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.
Do zdarzenia doszło ok. godz. 14:00 na ul. Łomżyńskiej w Konarzycach. Prawdopodobnie kierujący skodą octavią wyjeżdżał z terenu posesji i zderzył się z prawidłowo jadącą toyotą yaris. Jak udało nam się dowiedzieć, kobieta podróżująca toyotą została zabrana do szpitala.
Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.