Reklama

Uwaga! Będzie dzisiaj zimno w mieszkaniach. Awaria w MPEC-u

01/01/2011 17:06

Dzisiaj po południu nastapiła awaria w Miejskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Łomży. Niestety telefony MPEC-u milczą. Dowiedzieliśmy się tylko, że usuwanie awarii może potrwać nawet do rana.

 

- Na tą chwilę nic nie moge powiedzieć co to za awaria, wiem tylko, że ciepła w łomżyńskich  mieszkaniach może nie być nawet do rana - powiedział nam dyspozytor z Pogotowia Ciepłowniczego Jan Krukowski

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama