Dzisiaj po południu nastapiła awaria w Miejskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Łomży. Niestety telefony MPEC-u milczą. Dowiedzieliśmy się tylko, że usuwanie awarii może potrwać nawet do rana.
- Na tą chwilę nic nie moge powiedzieć co to za awaria, wiem tylko, że ciepła w łomżyńskich mieszkaniach może nie być nawet do rana - powiedział nam dyspozytor z Pogotowia Ciepłowniczego Jan Krukowski