Jak podało Radio Białystok policjanci w Łomży zatrzymali 4 obywateli Łotwy, którzy chcieli kupić sprzęt elektroniczny posługując się fałszywymi kartami.
Obcokrajowcy zostali zatrzymani dzięki czujności sprzedających. Podczas zatrzymania mieli przy sobie kilkadziesiąt fałszywych kart płatniczych.