Reklama

Uwaga na fałszywe karty płatnicze

01/01/2011 15:26

Jak podało Radio Białystok policjanci w Łomży zatrzymali 4 obywateli Łotwy, którzy chcieli kupić sprzęt elektroniczny posługując się  fałszywymi kartami.

Obcokrajowcy zostali zatrzymani dzięki czujności sprzedających. Podczas zatrzymania  mieli przy sobie kilkadziesiąt fałszywych kart płatniczych.
Policjani ustalili też, że Łotysze używając podrobionych kart dokonali zakupu laptopa i aparatu cyfrowego w jednym ze sklepów w Augustowie.

Zatrzymanii cudzoziemcy usłyszeli zarzuty działania w zorganizowanej grupie przestępczej, za co grozi im do 5 lat więzienia.
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama