Dziś około godziny 18:40, doszło do poważnego wypadku na trasie S61 na odcinku Szczuczyn - Łomża. Na 90 kilometrze trasy, w okolicach miejscowości Obrytki doszło do zderzenia z osobówki z solarką. Droga jest całkowicie zablokowana.
Według zgłoszeń osobowy samochód marki BMW zderzył się z solarką.
Informacje przekazane przez młodszego aspiranta Grzegorza Gardockiego z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie wskazują, że w wyniku zderzenia poszkodowane zostały trzy osoby.
Aby umożliwić objazd zablokowanego odcinka, wyznaczono alternatywną trasę. Kierowcy mogli ominąć miejsce wypadku, zjeżdżając na węźle Szczuczyn do miasta, a następnie kierując się ulicami Graniczną, Kilińskiego i Łomżyńską w stronę Łomży.

