Nie lada prezent otrzyma blisko 45 tysięcy pracowników sieci Biedronka. W tym roku specjalna nagroda roczna wynosi aż 2100 zł brutto i zostanie wypłacona jeszcze przed Wielkanocą, co dodatkowo ułatwi przygotowania dla świąt.
Nagroda przeznaczona jest dla osób zatrudnionych w JMP na stanowiskach niemenedżerskich, na podstawie umowy o pracę, najpóźniej od 3.04.2018 r. i trafi przede wszystkim do pracowników sklepów i centrów dystrybucyjnych. Warunkiem otrzymania jej jest również dobra ocena pracy za ubiegły rok, czyli co najmniej na poziomie zgodnym z oczekiwaniami, brak absencji trwających powyżej 180 dni oraz brak nieusprawiedliwionych nieobecności w ubiegłym roku. Osoby, które nie są zatrudnione w pełnym wymiarze pracy, otrzymają część proporcjonalną do wymiaru etatu.
To jednak nie wszystko. Nagrodę specjalną w wysokości 4200 zł brutto otrzyma niemal 75 proc. osób zatrudnionych jako kierownicy sklepów. To wyraz uznania za realizację planu rocznego i osiągnięcie dobrych wyników sprzedaży.
Oprócz premii, pracownicy Biedronki mogą liczyć na pakiet świadczeń pozapłacowych, który obejmuje aż 19 programów, m.in. przedpłacone karty dwa razy w roku, paczki z okazji świąt, czy wyprawki dla noworodków i pierwszoklasistów będących dziećmi pracowników.