Reklama

W drodze do pracy zajedź po kawę. Zupełnie za darmo!

23/03/2014 10:36

To już kolejna odsłona lubianej przez mieszkańców akcji. Od poniedziałku McDonald"s funduje poranną kawę. Promocja działa też w restauracji w Łomży, więc na pewno do pracy nie pójdziemy zaspani- mała czarna postawi nas na nogi.

Od poniedziałku kubek kawy dostaniemy w McDonald"s całkiem za darmo. Aromatyczny napój nie jest dodawany jako "gratis" do innego zamówienia, tylko wydawany na prośbę klientów, bez zamawiania innych produktów.

Przy ladzie możemy zamówić klasyczną małą czarną, kawę z mlekiem lub delikatne cappuccino. Od poniedziałku do piątku kawę można dostać do godz. 10.30, w weekendy- o pół godziny dłużej, do 11.00. Promocja będzie obowiązywała do 6. kwietnia.

Przez najbliższe dwa tygodnie nie grozi nam zatem poranne zaspanie- kawę zdążymy wypić, nim dotrzemy do pracy. Warto jednak wyjechać z domu kilka minut wcześniej. Podczas poprzedniej, listopadowej edycji akcji, na małą czarną trzeba było zaczekać kilka minut w kolejce.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości