Reklama

W Konarzycach ścigały się wraki [FOTO]

16/01/2023 08:53

​​​​​​​1. runda Polskiej Ligi Wraków 2023 za nami. W niedzielę (15.01) załogi rywalizowały na specjalnie przygotowanym torze w Konarzycach koło Łomży.

W zmaganiach wzięło udział łącznie kilkadziesiąt załóg. Wszyscy zjawili się w Konarzycach wraz z przyszykowanymi „złomami”, aby spróbować swoich sił w wyścigu. Niektórzy rywalizowali o pierwsze miejsce, inni próbowali przynajmniej dojechać do końca.

Zawodnicy zadbali nie tylko o wzmocnienie swoich pojazdów, ale także o oryginalny wystrój. Było głośno i zabawnie – jak zawsze na „wrakach”.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości