1. runda Polskiej Ligi Wraków 2023 za nami. W niedzielę (15.01) załogi rywalizowały na specjalnie przygotowanym torze w Konarzycach koło Łomży.
W zmaganiach wzięło udział łącznie kilkadziesiąt załóg. Wszyscy zjawili się w Konarzycach wraz z przyszykowanymi „złomami”, aby spróbować swoich sił w wyścigu. Niektórzy rywalizowali o pierwsze miejsce, inni próbowali przynajmniej dojechać do końca.
Zawodnicy zadbali nie tylko o wzmocnienie swoich pojazdów, ale także o oryginalny wystrój. Było głośno i zabawnie – jak zawsze na „wrakach”.