Reklama

W Łomży odbędzie się ogólnopolski turniej koszykówki

10/05/2023 07:19

W dniach 12-14 maja 2023 roku w hali sportowej przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 w Łomży odbędzie się XI Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt „Łomża Cup 2023” o puchar Prezydenta Miasta Łomża. W turnieju rywalizować będzie 10 drużyn żeńskich z rocznika 2010 i młodsze z całej Polski  .

Imprezę patronatem honorowym objął Prezydent miasta Łomża – pan Mariusz Chrzanowski. Pierwsze spotkanie gospodynie turnieju GUKS Olimpijczyk Łomża rozegrają w piątek o godz. 10.00 z drużyną MKS Batory 18 Białystok. Łącznie podczas 3-dniowych zmagań zostanie rozegranych 25 spotkań.

Uroczyste zakończenie turnieju odbędzie się w niedzielę o godzinie 14.30 w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 w Łomży. Serdecznie zapraszamy do kibicowania. Wstęp wolny.

Organizatorem turnieju jest klub GUKS Olimpijczyk w Łomży oraz Szkoła Podstawowa nr 9 w Łomży. Zarząd Klubu GUKS Olimpijczyk Łomża składa serdeczne podziękowania sponsorom za pomoc w organizacji i ufundowanie nagród rzeczowych dla uczestników turnieju. 

Reklama

Źródło: nadesłane

Załączniki
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości