W Łomży rusza kolejna edycja kina pod chmurką. Pierwszy seans odbędzie się już jutro (2.07) w Parku Jana Pawła II. W sierpniu kino przeniesie się do Domku Pastora oraz na parking przy PWSIiP.
"Seanse wyświetlane we wszystkie piątkowe wieczory lipca o godz. 21.30 odbedą się w formule "leżakowego kina pod chmurką" na terenie Parku Jana Pawła II - Papieża Pielgrzyma. W dwa pierwsze piątki sierpnia kino plenerowe zagości w ogródku Centrum Aktywności Turystycznej i Kulturalnej "Domek Pastora" przy ulicy Krzywe Koło 1. Natomiast pozostałe projekcje w sierpniu, wrześniu i październiku dedykowane będą dla miłośników kina samochodowego. Filmy będą wyświetlane na parkingu Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości przy ul. Akademickiej w soboty, od 21 sierpnia do 16 października (oprócz 29 sierpnia w niedzielę) i poprzedzane będą filmami dla dzieci." - informuje Ratusz.
Repertuar filmowy dobierany jest według różnych kryteriów gatunkowych i adresowany do wszystkich grup wiekowych. Są w nim filmy dla dzieci, młodzieży i widzów dorosłych. Pierwszy seans odbędzie się już 2 lipca w Parku Jana Pawła II - Papieża Pielgrzyma. Poniżej repertuar:
