Reklama

W Łomży ruszyło dziś kąpielisko [VIDEO i FOTO]

19/06/2021 18:12

Ruszył sezon na miejskim kąpielisku w Łomży. Wypoczywający nad Narwią mają do dyspozycji boisko do siatkówki plażowej oraz miejsce na ognisko z zadaszoną wiatą, ławkami i stolikami. Nad bezpieczeństwem osób kąpiących się w rzece od poniedziałku do czwartku będzie czuwało trzech, a od piątku do niedzieli czterech ratowników.

Na teren kąpieliska będziemy mogli dojechać specjalnym autobusem. Zgodnie z decyzją prezydenta Łomży od 19.06.2021 do 31.08.2021 zostanie uruchomiona Linia Wakacyjna Plaża. Trasa przejazdu jest analogiczna jak w latach ubiegłych. Plakaty informacyjne zamieszczone zostaną na wszystkich przystankach znajdujących się na trasie przejazdu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości