Już po raz 14. w Hali im. Olimpijczyków Polskich zorganizowana została "Wirująca Strefa" czyli wydarzenie, które sprawia że na jeden weekend Łomża staje się stolicą tańca. Kilkuset uczestników z całego kraju walczy tu o nagrody i prestiż bycia najlepszym. Zajrzeliśmy tam na chwilę z kamerą...
"Wirująca Strefa" to przede wszystkim duże przedsięwzięcie logistyczne, któremu towarzyszy niezliczona ilość różnych spraw do załatwienia. Od wielu lat "ogarnia" to Marek Kisiel, pomysłodawca i od 14 lat organizator turnieju, który co roku przyciąga tłumy tancerzy.
Jednak najlepiej będzie, jak sami to zobaczycie i poczujecie. "Wirująca Strefa" trwa jeszcze dzisiaj i każdy może wybrać się do hali. A na zachętę mamy naszą wideorelację!