Reklama

W łomżyńskiej Hali Kultury będzie wyemitowany seans "Bestia"

17/11/2023 11:01
LIS21

godz: 18:00

Miłośnicy kina niemego będą mieli okazję uczestniczyć w niezwykłym seansie “Bestia”, który odbędzie się w łomżyńskiej Hali Kultury. Na ekranie wystąpi światowej sławy aktorka Pola Negri w filmie wyreżyserowanym przez Aleksandra Hertza.

Melodramat  wyemitowany będzie  we wtorek 21 listopada 2023 r. o godz. 18:00. Marcin Pukaluk stworzy oprawę muzyczną na żywo.

Film przedstawia historię dziewczyny z „dobrego domu”, która czas spędza w towarzystwie apaszów, wśród których jest jej ukochany – Dymitr. Po awanturze z rodzicami ucieka z domu. W hotelu podstępnie upija kochanka, okrada go i porzuca. Rozpoczyna samodzielne życie jako modelka i tancerka w kabarecie, gdzie poznaje bogatego, żonatego przemysłowca Aleksego- podaje lomza.pl.

 

Reklama

W rolach głównych wystąpili: Pola Negri, Maria Dulęba, Witold Kuncewicz, Jan Pawłowski, Lya Mara, Aleksander Sobiszewski.

Wstęp wolny.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości