Miłośnicy kina niemego będą mieli okazję uczestniczyć w niezwykłym seansie “Bestia”, który odbędzie się w łomżyńskiej Hali Kultury. Na ekranie wystąpi światowej sławy aktorka Pola Negri w filmie wyreżyserowanym przez Aleksandra Hertza.
Melodramat wyemitowany będzie we wtorek 21 listopada 2023 r. o godz. 18:00. Marcin Pukaluk stworzy oprawę muzyczną na żywo.
Film przedstawia historię dziewczyny z „dobrego domu”, która czas spędza w towarzystwie apaszów, wśród których jest jej ukochany – Dymitr. Po awanturze z rodzicami ucieka z domu. W hotelu podstępnie upija kochanka, okrada go i porzuca. Rozpoczyna samodzielne życie jako modelka i tancerka w kabarecie, gdzie poznaje bogatego, żonatego przemysłowca Aleksego- podaje lomza.pl.
Reklama
W rolach głównych wystąpili: Pola Negri, Maria Dulęba, Witold Kuncewicz, Jan Pawłowski, Lya Mara, Aleksander Sobiszewski.
Wstęp wolny.