Reklama

W Podgórzu potrącono 3-letnie dziecko

29/04/2025 13:14

Dziecko najprawdopodobniej wbiegło pod wyjeżdżającą z posesji wywrotkę. 3-latek został zabrany do szpitala.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 11:00 na prywatnej posesji w miejscowości Podgórze. 

-  Na miejscu okazało się że, najprawdopodobniej trzyletnie dziecko wbiegło pod wyjeżdżającą z posesji wywrotkę.  Chłopiec został zabrany do szpitala. Kierujący ciężarówką jak i obecny na miejscu ojciec dziecka byli trzeźwi - przekazała Urszula Brulińska, starszy inspektor Zespołu Komunikacji Społecznej z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 29/04/2025 16:27
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości