Reklama

W sobotę panie jeżdżą za darmo

05/03/2014 08:49

Zamiast kwiatka- bilet na miejski autobus- to prezent prezydenta miasta dla wszystkich łomżynianek. W najbliższą sobotę, 8. marca  panie będą mogły jeździć komunikacją miejską za darmo.

To miły gest pamięci o kobietach, których w Łomży jest niemało- ponad 31 tysięcy. Adresu zameldowania nikt jednak sprawdzać nie będzie- zgodnie z podpisanym dziś zarządzeniem prezydenta, do bezpłatnego podróżowania tego dnia uprawnione będą wszystkie kobiety.

Warunek jest jeden- autobus musi poruszać się w granicach administracyjnych miasta. Przy wyjeździe poza Łomżę (tak kursuje siedem linii autobusowych: 1, 4, 9, 12, 13, 14 i 15) bilet trzeba już będzie skasować.

8. marca na zakupy, do kawiarni czy kina warto więc wybrać się komunikacją miejską, oszczędzając w ten sposób pieniądze i stawiając na ekologię.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości