Reklama

W tym roku Gościniec z Dżemem, Natalią Szroeder i Liberem!

02/04/2014 07:08

Zespół Dżem będzie gwiazdą tegorocznego Gościńca Łomżyńskiego. Do największej miejskiej imprezy plenerowej zostały jeszcze ponad trzy miesiące. Jak zawsze, koncert będzie główną atrakcją wakacji w mieście.

Legendarnej formacji przedstawiać nikomu nie trzeba- Dżem gości na polskiej scenie muzycznej od lat "70-tych ubiegłego wieku i wciąż zaskakuje świeżością brzmienia i pomysłami na nowe nagrania i aranżacje. W tym roku zespół założony przez braci Otrębów będzie gwiazdą Gościńca Łomżyńskiego.

Organizatorzy nie zapomnieli też o młodszej publiczności. Dla fanów nowoczesnych brzmień zagrają Natalia Szroeder i Liber.

- Tradycyjnie już nie zabraknie prezentacji lokalnych wykonawców, mistrzostw w jedzeniu fafernuchów, konkursu na najbardziej odlotowy kapelusz, a także niespodzianki przygotowanej przez młodzież z Miejskiego Domu Kultury- zapowiada Łukasz Czech z Urzędu Miasta w Łomży.

Reklama

Co ciekawe, w tym roku Gościniec zerwał z dziesięcioletnią tradycją organizacji zabawy w lipcową sobotę i został przeniesiony na piątek. Jedenasta edycja największej łomżyńskiej imprezy plenerowej zaplanowana została na 18. lipca.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości